Наші переконання

Переконання «Монсанто» є нашим зобов’язанням щодо того, як ми ведемо справи. Це наша обіцянка, яка змушує нас дослухатися більше до суспільства, зважати на вплив наших дій на навколишній світ, бути зразком відповідального лідерства. Це допомагає нам перетворити наші цінності на дії, і чітко визначити, хто ми є і що ми відстоюємо.

Сумлінність
Сумлінність є основою всього, що ми робимо. Сумлінність включає в себе чесність, порядність, послідовність і мужність. Спираючись на ці цінності, ми є прихильниками:

 • Діалогу
  Ми уважно дослухатимемося до різних точок зору і братимемо участь у змістовних діалогах. Ми розширятимемо наше розуміння, щоб краще задовольняти потреби та інтереси суспільства та один одного.
 • Прозорості
  Ми забезпечуватимемо наявність, доступність і зрозумілість інформації.
 • Обміну
  Ми будемо ділитися знаннями та технологіями для розвитку наукового розуміння, для поліпшення сільського господарства та навколишнього середовища, для поліпшення сільськогосподарських культур і для допомоги фермерам у країнах, що розвиваються.
 • Корисності
  Ми будемо використовувати зважену та інноваційну науку і уважне та ефективне управління для забезпечення високоякісної продукції, яка є корисною для наших клієнтів і для навколишнього середовища.
 • Поваги
  Ми поважатимемо релігійні, культурні та етичні інтереси людей в усьому світі. Безпека наших співробітників, громад, у яких ми працюємо, наших клієнтів, споживачів і навколишнього середовища буде нашим найважливішим пріоритетом.
 • Відповідальної діяльності для досягнення результатів
  Ми будемо забезпечувати зрозумілість напрямків, ролей та відповідальностей; будувати міцні відносини з нашими клієнтами та зовнішніми партнерами; приймати мудрі рішення; сумлінно управляти ресурсами нашої компанії; брати на себе відповідальність за досягнення узгоджених результатів.
 • Створення прекрасного місця для роботи
  Ми будемо забезпечувати різноманітність людей і точок зору; заохочувати інновативність, креативність і навчання; практикувати командну співпрацю; винагороджувати і відзначати наших співробітників.