Ділова поведінка

У «Монсанто» ми прагнемо будувати відносини, засновані на сумлінності. Сумлінність, у відповідності до наших переконань, допомагає нам заслужити та зберегти довіру людей, з якими ми працюємо.

У «Монсанто» є Кодекс ділової поведінки, який допомогає нашим співробітникам визначати і вирішувати широке коло питань щодо сумлінності. Кодекс містить рекомендації з таких тем, як: повага один до одного, навколишнє середовище, здоров'я і безпека, належне управління нашою продукцією, питання методології досліджень, використання ресурсів компанії, надання точної інформації про наші фінанси та продукцію. У ньому також розглядаються численні правові та етичні аспекти сумлінності в ділових стосунках з клієнтами, постачальниками, інвесторами, громадськістю, урядами, які регулюють нашу діяльність, і громадами, у яких ми працюємо. Наш Кодекс надає співробітникам кілька способів висловити запитання або стурбованість щодо сумлінності.

Натисніть тут для перегляду Кодексу ділової поведінки у форматі PDF

Натисніть тут для перегляду повної інформації (англійською мовою) щодо нашого корпоративного управління – принципів, керівництва, статутів, етичного кодексу та іншого – на нашому глобальному сайті.