Основою діяльності «Монсанто» є дуже чіткий та принциповий кодекс поведінки – і ми очікуємо, що усі співробітники, підрядники та керівники дотримуються його кожного дня. Ми працюємо відповідно до справжньої системи цінностей – наших переконань – яка ґрунтується на сумлінності, повазі, етичній поведінці та чесності як основу всього, що ми робимо.

Ключовою складовою втілення нашої системи цінностей є значна та позитивна співпраця з нашими громадами. Ми не лише наполегливо працюємо, щоб підтримати фермерські родини в різні способи, але також:

  • здійснюємо масштабні освітні програми – зокрема, у сферах природничих наук та сільського господарства – для студентів у всьому світі
  • надаємо численні дослідницькі гранти для молодих науковців
  • співпрацюємо з органами державної влади, громадськими та правозахисними організаціями, щоб зробити розвиток сільського господарства більш сталим

Люди у всьому світі залежать від сільського господарства та важкої праці фермерів, що забезпечують їхні найбільш базові потреби. Очікується, що населення світу зросте на 40% за наступні кілька десятиліть. Постане необхідність зробити сільське господарство більш продуктивним та більш ефективним для того, щоб забезпечувати потреби, що швидко зростають.

Сталий розвиток сільського господарства є основою діяльності «Монсанто». Ми зобов’язалися розвивати технології, які дозволяють фермерам вирощувати більше сільськогосподарських культур, при цьому зберігаючи більше природних ресурсів, від яких залежить їхній успіх.

Вирощувати більше. Зберігати більше. Поліпшувати життя. Це суть сталого розвитку сільського господарства. І це є суттю «Монсанто».

Дізнайтеся більше про наші зобов’язнання щодо сталого розвитку сільського господарства

«Як сільськогосподарська та технологічна компанія, яка віддана принципам прав людини, ми маємо унікальну можливість захищати та просувати ці права. Ми маємо відповідальність враховувати не тільки те, яким чином наш бізнес може бути корисним споживачам, фермерам і виробникам продовольства, але й те, як він може захищати права людини як співробітників компанії «Монсанто», так і співробітників наших комерційних партнерів».

- Х'ю Грант, голова Ради директорів і генеральний директор компанії «Монсанто»

Наша політика щодо прав людини є важливою демонстрацією цінностей компанії, як описано в переконаннях «Монсанто».

Дізнайтеся більше про нашу відданість захисту прав людини

Соціальна відповідальність є природною частиною того, що ми робимо в «Монсанто». Як компанія, ми прагнемо зробити життя кращим.

Чи це допомога в забезпеченні кращим насінням для поліпшення умов життя наших клієнтів, які важко працюють, щоб забезпечити більше продовольства для зростаючого населення, чи підтримка громад по всьому світу за допомогою наших фінансових ресурсів – все це напрями діяльності «Монсанто».

Дізнайтеся більше про наші корпоративні програми соціальних інвестицій

Дізнайтесь більше про програму соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Дізнайтеся більше про Фонд «Монсанто», благодійний механізм компанії «Монсанто»