Соціальні інвестиції

Соціальна відповідальність є природною частиною того, що ми робимо в «Монсанто». Як компанія, ми прагнемо зробити життя кращим.

Чи це допомога в забезпеченні кращим насінням для поліпшення умов життя наших клієнтів, які важко працюють, щоб забезпечити більше продовольства для зростаючого населення, чи підтримка громад по всьому світу за допомогою наших фінансових ресурсів – все це напрями діяльності «Монсанто».

Існують два основні напрями, за допомогою яких ми робимо свій внесок у досягнення цієї мети: через інвестиції в майбутнє сільського господарства та через благодійність.

Інвестиції в майбутнє

«Монсанто» віддана підтримці сталого розвитку та зростання сільськогосподарської галузі. Ця підтримка простягається від щоденних витрат більш ніж 4 мільйона доларів США на дослідження та розробки до надання аграрних і наукових стипендій та співпраці з молодіжними організаціями та навчальними закладами, щоб допомогти розвивати лідерство в науці та сільському господарстві.

Благодійність 

Місія наших благодійних програм – робити добро та змінювати життя людей на краще. Благодійні механізми компанії «Монсанто» підтримують організації та програми, які є настільки ж різноманітними, як і місця у всьому світі, де ми працюємо. Метою є поліпшення життя людей шляхом подолання прогалини між їхніми потребами та їхніми ресурсами.

В Україні працюють як глобальний Фонд «Монсанто», так і національна програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього».

Відвідайте сайт Фонду «Монсанто» (англійською мовою), щоб отримати додаткову інформацію про Фонд та процедури для подання запитів на отримання гранту.