«Монсанто» визнана одним з найкращих роботодавців світу 2015 року

04.11.2015

Вчетверте поспіль компанія «Монсанто» увійшла до переліку «Найкращі міжнародні роботодавці світу» за версією Інституту Great Place to Work. «Монсанто» посіла 9 місце у щорічному наймасштабнішному в світі дослідженні успішності роботодавців, за результатами якого складено рейтинг 25 найкращих міжнародних компаній за показниками культури робочого місця.

«У «Монсанто» ми пишаємося створеною нами корпоративною культурою, яка заохочує різноманітність та сприяє залученості  наших співробітників. Ця культура дозволяє нам досягати визначних результатів для наших клієнтів та інших партнерів, що покладаються на нас, – сказав Х’ю Грант, голова та генеральний директор компанії «Монсанто».

У 2015 році «Монсанто» увійшла до рейтингів найкращих роботодавців Great Place to Work у 12 країнах (у 2014 році – у 9 країнах), та залишилась єдиною аграрною компанією в світовому рейтингу цього року.

Щоб отримати право на внесення до рейтингу 25 найкращих міжнародних роботодавців, компанії повинні бути попередньо включені принаймні до п’яти національних рейтингів найкращих роботодавців, мати щонайменше 5 тисяч співробітників по всьому світі, а частка працівників у штаті, котрі працюють за межами країни заснування компанії, має становити не менше 40 відсотків.