«Монсанто» оприлюднила звіт про сталий розвиток за 2015 рік

30.03.2016

Компанія «Монсанто» опублікувала свій звіт про сталий розвиток за 2015 рік. З часу оголошення у 2008 році про перші власні зобов’язання щодо підтримки сталого розвитку, «Монсанто» удосконалила свій принцип пошуку широкого спектру сталих рішень у сфері сільського господарства для того, щоб забезпечити продовольством зростаюче населення світу.

Звіт під назвою «Краще зростаємо разом» (Growing Better Together) містить прозорий огляд зусиль «Монсанто», спрямованих на сприяння сталому розвитку, за трьома напрямами – люди, планета та компанія.

Люди: допомога у забезпеченні доступу кожної людини на планеті до збалансованого харчування та поліпшення життя фермерів, працівників, споживачів та громад.

Планета: пошук рішень у сфері сільського господарства, що допоможуть зменшити вплив зміни клімату, забезпечити доступ до прісної води, зберегти біорізноманіття та покращити стан ґрунтів.

Компанія: відведення провідного місця у способі діяльності компанії високим етичним стандартам, ефективному корпоративному управлінню, відповідальному управлінню якістю продукції та прозорій звітності.

Серед ключових аспектів звіту за 2015 рік:

  • Зниження викидів парникових газів при виробництві засобів захисту рослин на 22% (на 1 фунт діючої речовини) до 2020 року: виконано на 73%.
  • Підвищення ефективності використання води для зрошення при виробництві насіння на 25% до 2020 року: виконано на 35%.
  • Допомога фермерам у більш ефективному застосовуванні поживних речовин, щоб обмежити викиди парникових газів на 1 мільйоні акрів у США до 2020 року: виконано на 20%.
  • У грудні 2015 року «Монсанто» оголосила про зобов’язання щодо зниження вуглецевого сліду своєї господарської діяльності до нейтрального рівня до 2021 року завдяки реалізації унікальної програми, що охоплює напрями насінництва та виробництва засобів захисту рослин, а також завдяки співпраці з аграріями.

Цьогорічний звіт містить інформацію про діяльність компанії «Монсанто» в Україні: про спорудження спортивного майданчика зі смугою перешкод для людей з особливими потребами за допомогою гранту від програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього», а також про те, як компанія допомагає українським партнерам дотримуватися техніки безпеки при польових роботах.

Повний звіт «Монсанто» про сталий розвиток за 2015 рік та його короткий огляд доступні онлайн. Кожного року компанія оприлюднює звіт про сталий розвиток, котрий містить повідомлення про досягнутий прогрес у дотриманні принципів Глобального договору ООН. Цей звіт було підготовлено відповідно до настанов із звітності у сфері сталого розвитку G4 Глобальної ініціативи зі звітності (GRI). Уперше компанія також звітує і про те, наскільки її зусилля співвідносяться з Цілями сталого розвитку ООН, прийнятими у вересні 2015 року.