«Монсанто» організувала конференції з озимого ріпаку

24.03.2014

Протягом січня та лютого 2014 року в Дніпропетровській області та Тернополі відбулися конференції «Вирощування озимого ріпаку», організовані компанією «Монсанто Україна». Участь у кожній з конференцій взяли близько 120 фермерів, представників агрохолдингів та експертів.

Під час заходів фахівці «Монсанто Україна» представили аграріям Центральної та Західної України нові гібриди ріпаку ДЕКАЛБ та запропонували оптимальні технології вирощування, що найкраще відповідають кліматичним та ґрунтовим умовам цих регіонів. Партнером конференцій виступила інформаційно-аналітична агенція «АПК-інформ», представники якої розповіли присутнім про ринки олійних культур Європи та світу, їхні тенденції та перспективи. Також учасники конференцій мали нагоду ознайомитися з сучасними препаратами для ріпаку від компанії «БАСФ» та пропонованими компанією «Ведерстад Україна» технологіями обробітку ґрунтів та посіву для цієї культури.

Окрім цього, своїм досвідом поділились представники господарств, що успішно вирощують озимий ріпак ДЕКАЛБ. Особливе зацікавлення учасників конференцій викликали демонстрації монолітів – блоків ґрунту з посівами в розрізі, на яких наочно можна прослідкувати особливості проростання та розвитку озимого ріпаку, висіяного та вирощуваного за різними технологіями.  

«Надаючи існуючим та потенційним клієнтам наші поради та інформацію від наших партнерів, ми прагнемо допомогти їм досягнути врожайності ріпаку на рівні найвищих світових показників, – каже Олексій Стеценко, директор із стратегічного розвитку та маркетингу компанії «Монсанто Україна». – І, звичайно ж, при цьому ми враховуємо специфіку України та навіть плануємо незабаром запропонувати не лише адаптовані до місцевих умов гібриди озимого ріпаку, але й гібриди, виведені селекційною станцією «Монсанто» в Умані».
 
За словами Олексія Стеценка, надзвичайну користь від обміну досвідом на платформі подібних конференцій відзначають всі учасники, а тому й надалі компанія «Монсанто» продовжить періодично організовувати подібні заходи з тих просапних культур, які вона пропонує в Україні – кукурудзи та ріпаку ДЕКАЛБ.