«Монсанто Україна» представила новий гербіцид «Гвардіан Тетра»

24.04.2015

Компанія «Монсанто Україна» пропонує аграріям для нового сезону новий селективний гербіцид «Гвардіан Тетра» для використання на посівах кукурудзи. Препарат забезпечує високу ефективність контролю однорічних однодольних та дводольних бур’янів і може застосовуватись як на досходовій, так і на ранній післясходовій стадіях.

Численні польові дослідження, проведені у кількох областях кукурудзяного поясу України, продемонстрували ефективність «Гвардіан Тетра» на будь-якому гібриді кукурудзи та на всіх типах ґрунтів навіть за несприятливих погодних умов.

З огляду на особливості зростання кукурудзи, фахівці компанії «Монсанто» наголошують на критичній важливості захисту цієї культури на початкових етапах її вирощування. Адже за час від висівання до настання гербокритичного періоду (появи 2-3 листка) на посівах кукурудзи за традиційної технології обробітку ґрунту сходить бур’янів в 5 разів більше (а за технології нульового обробітку – майже в 7 разів більше), ніж у допосівний період. Тому контроль бур’янів саме на досходовій та ранній післясходовій стадіях дає можливість отримати найбільш суттєве збільшення врожайності.