«Монсанто Україна» оголошує про знижку на весь асортимент насіння кукурудзи ДЕКАЛБ

28.11.2014

Компанія «Монсанто Україна» оголосила про знижку на весь асортимент насіння кукурудзи ДЕКАЛБ для усіх покупців. Знижка складе 10% та запроваджена для підтримки українських сільгоспвиробників у поточній складній економічній ситуації.

«Ми знаємо, наскільки складною задачею є ведення сільськогосподарського бізнесу за сучасних умов в Україні, – зазначив Мікель де Йонг, комерційний директор «Монсанто Україна». – Компанія «Монсанто» прагне будувати надійні та взаємовигідні партнерські стосунки з аграріями на довгострокову перспективу, і це спонукає нас активно шукати рішення для забезпечення їхньої успішності».

Дбаючи про сталий розвиток сільського господарства, «Монсанто Україна» також продовжує розвивати власні селекційні програми, постійно працюючи над покращенням властивостей гібридів кукурудзи. Компанія пропонує українським аграріям широкий асортимент насіння під брендом ДЕКАЛБ, що можна ефективно вирощувати у різних за природними умовами регіонах країни, а також надає консультації щодо оптимальних технологій вирощування та оптимального вибору гібридів.