Переможець конкурсу на найвищу врожайність кукурудзи з насіння ДЕКАЛБ українського виробництва досяг у 2015 році показника понад 14 т/га

26.01.2016

Компанія «Монсанто Україна» підвела підсумки конкурсу 2015 року на найвищу врожайність гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ з насіння, вирощеного в Україні. Найбільших результатів при стандартній вологості у 14% досягли господарства «Журавське» (Черкаська обл.) – 14,36 т/га з гібридом ДКС 4964, НВФ «Урожай» (Черкаська обл.) – 13,66 т/га з гібридом ДКС 3511 та «Наташа-Агро» (Чернігівська обл.) – 13,48 т/га з гібридом ДКС 3795.

Усього було визначено 26 переможців з 18 областей України. Серед них 5 господарств (з Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської обл.) зуміли досягнути врожайності понад 13 т/га, а ще 9 господарств (з Волинської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської обл.) – понад 10 т/га. 

При цьому 7 господарствам (з Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Чернівецької та Чернігівської обл.) вдалося більш ніж вдвічі перевищити середні показники врожайності кукурудзи цього року в своїх областях за інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України про хід польових робіт станом на 15 грудня 2015 року. А господарство АТФ «Агро-Діло» з Миколаївської області більш ніж утричі перевершило цей показник.

Представників усіх господарств-переможців компанія «Монсанто» запросила до Франції, де вони відвідають лабораторію, що перевіряє відповідність стандартам вирощеного в Україні насіння кукурудзи ДЕКАЛБ, та насіннєвий завод, що готує батьківські лінії для вирощування насіння в Україні.