Фонд «Монсанто» виділить понад 2 млн гривень на створення центрів для літніх мешканців сіл в Україні

21.08.2015

Фонд «Монсанто» ухвалив рішення про виділення 100 тис. доларів США (понад 2 млн гривень) на реалізацію соціального проекту Фонду «Східна Європа» у сільській місцевості Дніпропетровської, Житомирської та Київської областей. Проект, що став переможцем міжнародного грантового конкурсу Фонду «Монсанто», передбачає створення 5 центрів соціальної активності для людей похилого віку.

Проект «Створення центрів соціальної активності для осіб похилого віку» підтримає місцеві ініціативи зі створення сільських центрів для літніх громадян та надання їм якісних соціальних, юридичних та побутових послуг. Також передбачена підготовка співробітників та волонтерів для таких центрів, забезпечення їх необхідним обладнанням та залучення до співпраці державних та приватних юридичних, культурних та соціальних установ.

Фонд «Східна Європа» відбере українські громадські та благодійні організації, що безпосередньо займатимуться створенням центрів соціальної активності, за допомогою відкритого конкурсу, що оголошений на сайті Фонду. Організації-переможці отримають гранти максимальним розміром у 300 тис. гривень та експертну підтримку Фонду «Східна Європа» для створення центрів. Також планується згодом розповсюдити досвід проекту в інших регіонах України.

Про Фонд «Східна Європа»
Фонд «Східна Європа» (ФСЄ) – міжнародна благодійна організація, що працює в Україні з 2008 року.  З  моменту заснування ФСЄ спрямував близько 75 млн грн. на проекти соціально-економічного розвитку громад України.  ФСЄ успішно продовжує роботу свого засновника – Фонду «Євразія», що за 15 років роботи інвестував понад 47 млн доларів США у проекти  та місцеві ініціативи, спрямовані на розвиток громадянського суспільства, сприяння економічному зростанню та ефективному управлінню в Україні.