Лідія Озерова призначена генеральним директором «Монсанто» в Україні

03.06.2016

Лідія Озерова змінить Джастіна Вулфа на посаді генерального директора «Монсанто» в Україні та Росії. Вона відповідатиме за розвиток бізнесу «Монсанто» з продажу насіння кукурудзи та ріпаку, та входитиме до директорату комерційних операцій регіону Європи та Близького Сходу. Джастін Вулф займе новостворену посаду директора з комерційних операцій регіону Європи та Близького Сходу.

Лідія Озерова працює в компанії «Монсанто Україна» з грудня 2008 року. Спочатку вона займала посаду представника з розвитку технологій в північних областях України, а з 2010 року була призначена керівником відділу з розвитку технологій. У жовтні 2012 року Лідія перейшла на посаду регіонального менеджера, очолюючи команду фахівців з продажів у Північно-Західному, а згодом – Центральному регіоні України. З вересня 2015 року займала посаду директора з продажів «Монсанто Україна».
 
Лідія отримала ступінь магістра біології та хімії у Донецькому національному університеті, та ступінь кандидата біологічних наук у Інституті фізіології рослин і генетики Національної академії наук України.