Climate Corporation купує VitalFields

22.11.2016

Компанія Climate Corporation, підрозділ компанії «Монсанто», оголосила про придбання VitalFields – європейської компанії, що займається розробкою програмного забезпечення для управління сільським господарством, з головним офісом у Естонії. Команда VitalFields приєднається до Climate Corporation для спільної роботи над поширенням провідних цифрових технологій серед фермерів світу.

Заснована у 2011 році та представлена сьогодні в семи європейських країнах (у тому числі й в Україні), компанія VitalFields пропонує аграріям простий у використанні інструмент з планування, управління та аналізу для польових робіт, включно з відстеженням та звітуванням щодо всіх внесених матеріалів, що допомагає забезпечити дотримання екологічних стандартів Європейського Союзу.

«Нашою метою у Climate Corporation є створення однієї централізованої платформи цифрового сільського господарства, яка надасть фермерам інструменти, необхідні для оптимізації їхньої роботи, — говорить Майк Штерн, генеральний директор Climate Corporation. — VitalFields побудувала успішний бізнес, що охоплює кілька країн Європи, і ми бачимо, як їхні цифрові інструменти можуть доповнити пропозиції нашої платформи Climate FieldView у майбутньому. Це придбання є першим виходом Climate Corporation на європейський ринок, і ми із задоволенням очікуємо на співпрацю з VitalFields з розширення та вдосконалення їхніх нинішніх інструментів, щоб допомогти фермерам максимізувати прибуток з кожного гектара».

Інструменти VitalFields залишатимуться у продажу в Європі. Climate Corporation планує розширити базу користувачів VitalFields, щоб допомогти аграріям Європи отримувати цінну аналітичну інформацію про поля та використовувати польові дані для збільшення продуктивності.

За підтримки найпотужнішої системи аналізу та обробки даних і наймасштабнішої мережі польових досліджень у аграрній галузі, провідна платформа Climate FieldView від Climate Corporation надає індивідуалізовану аналітичну інформацію, яка допомагає фермерам з упевненістю приймати рішення на підставі даних для збільшення потенціалу врожайності, підвищення ефективності та управління ризиками.

Платформа Climate FieldView офіційно розпочала роботу в 2015 році. Сьогодні вона охоплює понад 95 мільйонів акрів землі у Сполучених Штатах і Бразилії та залучила до використання цифрових інструментів Climate Corporation понад 100 000 фермерів США.

Про Climate Corporation
Climate Corporation, підрозділ компанії «Монсанто», прагне допомогти усім фермерам світу сталим чином підвищити аграрну продуктивність завдяки цифровим інструментам. Інтегрована платформа цифрового сільського господарства Climate FieldView надає фермерам всеохопний взаємопоєднаний набір цифрових інструментів. Поєднуючи безперервний збір польових даних, передове агрономічне моделювання і моніторинг місцевої погоди у форматі простих програмних рішень для мобільних пристроїв та мережі, платформа Climate FieldView допомагає фермерам отримати глибше розуміння їхніх полів, таким чином надаючи їм можливість приймати більш обґрунтовані рішення для оптимізації врожайності, підвищення ефективності та зниження ризиків. Для отримання докладнішої інформації завітайте на www.climate.com.

Про VitalFields
Компанія WeatherMe OÜ, яка веде діяльність під брендом VitalFields, є компанією із сфери цифрового сільського господарства, що пропонує фермерам просту у використанні систему з планування, управління та аналізу для польових робіт, включно з відстеженням та звітуванням щодо всіх внесених матеріалів, що допомагає забезпечити дотримання екологічних стандартів Європейського Союзу. Головний офіс компанії VitalFields, заснованої у 2011 році, розташований у Таллінні (Естонія). Сьогодні вона працює у семи країнах Європи: Австрія, Естонія, Німеччина, Польща, Румунія, Швейцарія та Україна. Для отримання докладнішої інформації завітайте на www.vitalfields.com.