Вирощувати більше. Зберігати більше. Поліпшувати життя

Це сталий розвиток сільського господарства. Саме цим і займається «Монсанто».

«Монсанто» не могла б існувати без фермерів.

Мільярди людей залежать від того, що роблять фермери. І ще мільярди будуть залежати. За найближчі кілька десятиліть фермери повинні будуть виростити стільки ж продовольства, скільки вони виростили за минулі 10 000 років сукупно.

Наша мета – працювати разом з фермерами, щоб забезпечити це. Ми робимо це за рахунок продажу насіння, розроблених за допомогою біотехнологій ознак та засобів захисту рослин.

Завдання: Задовольнити потреби сьогодні, зберігаючи планету для завтрашнього дня.

Рішення: вирощувати більше.

Ми працюємо над тим, щоб подвоїти врожайність наших основних сільськогосподарських культур до 2030 року. Ми досягнемо цього за рахунок поєднання передової селекції рослин, біотехнологій та поліпшених методів ведення сільського господарства.

Детальніше

Рішення: зберігати більше.

Ми підкріпили нашу мету щодо подвоєння врожайності, зобов’язавшись здійснити її за умов використання при цьому на одну третину меншої кількості ресурсів – таких як земля, вода та енергія – на одиницю продукції.

Детальніше

Рішення: поліпшувати життя

Ми працюємо над тим, щоб допомогти фермерам отримати значне збільшення врожайності та продуктивності. А завдяки зростанню добробуту кожного з фермерів у світі, зростатиме добробут і багатьох інших людей.

Детальніше