«Україна – житниця майбутнього»

18 грудня 2016 року завершився прийом грантових пропозицій на перший етап конкурсу соціальних проектів.

Місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

    Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:

    • освітні програми для сільської місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
    • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціім. Максимальний розмір гранту – 200 000 грн.

Проекти не мають жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто».

Відбір пропозицій проектів здійснюється у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено навесні 2017 року.

У разі виникнення запитань, перегляньте «Найпоширеніші запитання», або зверніться до координатора програми за електронною адресою charity.ukraine@monsanto.com.

Програма соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» була започаткована компанією «Монсанто Україна» у 2013 році для підтримки ініціатив сільських громад. З того часу переможцями стали 14 соціальних проектів для сільських громад 11 областей України. Детальніше про ці проекти можна дізнатися за такими посиланнями: