«Монсанто» визнано одним з найкращих роботодавців у світі серед міжнародних компаній

27.11.2012

Згідно з рейтингом Інституту Great Place to Work, компанія «Монсанто» зайняла 14 місце серед 25 міжнародних компаній, які є найкращими роботодавцями. «Монсанто» було відзначено за високу корпоративну культуру та репутацію найкращого міжнародного роботодавця. «Монсанто» є єдиною аграрною компанією у цьому переліку.

«Для нас велика честь отримати визнання рейтингу найкращих міжнародних роботодавців, – зазначив Стівен Мізел, виконавчий віце-президент компанії «Монсанто» з управління персоналом. – Ця нагорода насправді є визнанням зусиль понад 20 тисяч наших талановитих співробітників у всьому світі, кожний з яких доклався до формування культури, основою якої є інновації, командна робота та повага до думки іншого. Таким чином ми робимо свій внесок у підтримку сталого розвитку сільського господарства».

Компанія «Монсанто» стала одним з 25 найкращих роботодавців, що були визначені з-поміж 250 міжнародних компаній, відібраних для участі у рейтингу. Щоб взяти участь, компанії повинні були попередньо потрапити принаймні до 5 національних або регіональних рейтингів Інституту Great Place to Work та мати щонайменше 5 500 співробітників по всьому світу, з яких не менше 40% повинні працювати поза межами країни, у якій було засновано компанію. «Монсанто» потрапила до рейтингів найкращих роботодавців у Бразилії, Індії, Аргентині, Центральній Америці та Мексиці.

«Компанії, які увійшли до другого щорічного міжнародного рейтингу найкращих роботодавців, відзначаються тим, що вони приділяють значну увагу корпоративній культурі, умовам праці, формуванню довіри та товариських стосунків між співробітниками, – зазначила Сьюзан Лукас-Конвел, глобальний директор Інституту Great Place to Work. – Включення «Монсанто» до цього авторитетного рейтингу демонструє прагнення компанії постійно покращувати життя своїх співробітників, створювати нові інноваційні стандарти в робочому середовищі, задаючи орієнтири на майбутнє».

«Монсанто» неодноразово визнавалась провідними організаціями одним з найкращих роботодавців. Минулого року компанія увійшла до рейтингів «Провідні роботодавці» журналу Science, «50 найбільш надихаючих місць праці» компанії з управління персоналом Achievers, «100 найкращих місць для роботи у сфері інформаційних технологій» журналу Computerworld та «50 провідних компаній за повагою до різноманітності працівників» журналу DiversityInc.

Про Інститут Great Place to Work

Інститут  Great Place to Work – глобальна дослідницька, консалтингова та тренінгова компанія, яка допомагає організаціям виявляти, створювати і підтримувати найкращі місця для роботи за допомогою розвитку корпоративних культур з високим рівнем довіри. Інститут Great Place to Work обслуговує компанії, некомерційні організації та держустанови в 45 країнах світу на шести континентах.