«Монсанто» призначила Мікеля де Йонга керівником бізнесу компанії в Україні, Росії та Білорусі

25.09.2012

Компанія «Монсанто» призначила Мікеля де Йонга керівником бізнесу в Україні, Росії та Білорусі. Мікель де Йонг, голландець за походженням, приєднався до компанії «Монсанто» у 2004 році й відтоді займав низку керівних посад на регіональному та глобальному рівнях у Південній Америці та Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Перед приїздом до України він працював управляючим директором у Кореї та Японії, а також директором з продажів у Південній Латинській Америці. Мікель де Йонг отримав ступінь магістра з організації промислового виробництва та менеджменту в Ейндховенському технологічному університеті.

«Для мене велика честь отримати можливість керувати компанією «Монсанто» в Україні, Росії та Білорусі, адже ці країни розташовані у одному з найважливіших зернових регіонів світу, та є провідними виробниками продуктів харчування і кормів на глобальному рівні. Постійно інвестуючи в технології та розвиток своїх працівників, «Монсанто» змогла зайняти вагоме місце у постачанні насіння кукурудзи та ріпаку в регіоні. Я маю намір і надалі розвивати наш бізнес та посилювати репутацію компанії як виробника високоякісних насіння та засобів захисту рослин, а також постачальника технологій – роблячи все можливе, щоб допомогти сільгоспвиробникам ставати щоразу успішнішими», – зазначив Мікель де Йонг.

Зміни у керівному складі компанії «Монсанто Україна» пов’язані з розширенням бізнесу «Монсанто» в Україні, Росії та Білорусі. Олена Фоміна, яка займала посаду директора «Монсанто Україна» з серпня 2009 року, очолила напрям виробництва насіння в Україні та Росії.

«Мені приємно, що «Монсанто Україна» стала одним з провідних підрозділів «Монсанто» у регіоні СНД, і розвиток насіннєвого ринку в інших країнах регіону є дуже відповідальним та почесним завданням для мене та моєї команди. Ми переконані, що наш успіх в Україні є результатом успіху сільгоспвиробників, адже високоякісне насіння «Монсанто» гарантує високий врожай та процвітання для кожного фермера», – зазначила Олена Фоміна.