«Монсанто Україна» виділить близько 1 млн грн. для реалізації соціальних проектів у сільській місцевості

16.06.2014

Компанія «Монсанто Україна» оголосила результати першого конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». На підтримку ініціатив сільських громад буде виділено  близько 1 мільйона гривень. П’ять соціальних проектів, що перемогли у конкурсі, будуть реалізовані у Вінницькій, Житомирській, Львівській, Харківській та Черкаській областях і спрямовані на допомогу людям з особливими потребами, спорудження дитячого майданчика, комп’ютеризацію сільської школи, а також проведення фотоконкурсу задля вирішення проблем місцевих громад.

Наглядова рада програми «Україна – житниця майбутнього» відібрала 5 проектів-переможців з-поміж понад 500 проектних пропозицій з усіх регіонів України, ще дві заявки зараз проходять експертний відбір та можуть отримати фінансування на реалізацію запропонованих проектів згодом.

«Ми раді, що представники сільських громад активно відгукнулися на започаткування компанією «Монсанто Україна» програми «Україна – житниця майбутнього», адже це свідчить про досить високий рівень громадської свідомості та соціальної активності, – зазначив Віталій Федьчук, керівник відділу з корпоративних питань та зв’язків з громадськістю. – Ми усвідомлюємо, що одна компанія не зможе вирішити усі проблеми українського села, але сподіваємося, що реалізація проектів-переможців, разом з іншими проектами, підтриманими Фондом «Монсанто», матиме значний та довготривалий вплив на поліпшення життя у сільській місцевості».

Переможці програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»:

  • Проект «Разом живемо – разом відпочиваємо», який буде реалізований Асоціацією захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» у селі Дорожне Вінницької області, передбачає спорудження унікального тренажера – спортивного майданчика зі смугою перешкод  для тренувань з орієнтації для дітей з особливими потребами та дітей навколишніх сіл, а також організацію соціальних майстерень для молодих сільських мешканців.
  • Громадська організація «Кришталеве джерело» отримає фінансування для проекту «Конструкція дитячого майданчика на вулиці Радянській» у селі Колодязне Харківської області для спорудження та облаштування ігрового майданчика для дітей.
  • Проект «Створення центру мобільної інформатизації у школі» Жидачівської районної громадської організації «За Єдність» забезпечить комп’ютеризацію середньої школи у селищі Гніздичів Львівської області.
  • Проект «Від села до села з „Монсанто Україна“» Міжнародної організації «Дитячий культурно-просвітницький центр» передбачає проведення конкурсу фотографій, що висвітлюють життя сіл у Житомирській, Черкаський та Вінницькій областях, троє переможців якого отримають міні-гранти на вирішення місцевих проблем їхніх громад.
  • Проект «Впровадження соціального підприємництва в Житомирській області», що буде реалізований Житомирською обласною громадською організацією людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я», спрямований  на розвиток соціального підприємництва серед людей з особливими потребами. Учасники проекту пройдуть тренінгову програму та отримають фінансову допомогу для започаткування пілотних майстерень з обслуговування і ремонту телерадіоапаратури та побутової техніки в сільській місцевості.