Компанію «Монсанто» знову визнано одним із найкращих міжнародних роботодавців світу

04.11.2014

Втретє поспіль компанія «Монсанто» увійшла до рейтингу «Найкращі міжнародні роботодавці світу» за версією Інституту Great Place to Work. Цьогоріч «Монсанто» посіла 8 місце у щорічному наймасштабнішному в світі дослідженні успішності роботодавців, за результатами якого складено рейтинг 25 найкращих міжнародних компаній за показниками культури робочого місця. У 2014 році «Монсанто» піднялася на чотири сходинки (із 12 місця в 2013 році) та залишилась єдиною аграрною компанією.

«Ми щиро вдячні, що нас знову відзначено в рамках цьогорічного рейтингу найкращих міжнародних роботодавців, – сказав Стів Мізел, виконавчий віце-президент з управління персоналом компанії «Монсанто». – Ця нагорода слугує визнанням спільних зусиль усіх наших працівників по всьому світі, а також їх відданої співпраці з нашими партнерами задля впровадження інноваційних аграрних рішень».

Щоб отримати право на внесення до рейтингу 25 найкращих міжнародних роботодавців, компанії повинні бути попередньо включені принаймні до п’яти національних рейтингів найкращих роботодавців, мати щонайменше 5 тисяч співробітників по всьому світі, а частка працівників у штаті, котрі працюють за межами країни заснування компанії, має становити не менше 40 відсотків.

У 2014 році до переліку країн, у яких «Монсанто» було включено до національного рейтингу найкращих роботодавців, долучилися Китай, Бельгія, Франція та Нідерланди. Окрім того, компанія знову увійшла до національного рейтингу в Мексиці, Аргентині, Бразилії, Центральній Америці та Індії. У «Монсанто» працює понад 22 тисячі співробітників у всьому світі.

Компанію продовжують відзначати як кращого роботодавця й інші організації. Так, у 2014 році «Монсанто» отримала нагороди, що відзначають інноваційність, лідерство та задоволеність працівників робочим місцем, від таких видань та організацій, як Forbes («Найбільш інноваційні компанії світу»), Science Magazine («Кращі роботодавці для наукової кар’єри»), CR Magazine («100 найбільш соціально відповідальних компаній»), Computerworld («100 найкращих місць для роботи у сфері інформаційних технологій»), DiversityInc. («50 провідних компаній за повагою до різноманітності працівників»), MIT Technology Review («50 найрозумніших компаній») та Chief Executive («40 найкращих компаній для лідерів»).