«Монсанто» запустила в Україні веб-портал RoundupWeedApplication

05.06.2014

Користувачі України одними з перших отримали доступ до веб-порталу RoundupWeedApplication, що допоможе аграріям ідентифікувати бур’яни та планувати обробку полів засобами захисту рослин «Раундап». Портал вже доступний для користувачів України та Польщі, а незабаром будуть відкриті версії для Південної Африки та 5 країн Європи. Українська версія доступна за адресою www.weedapplication.roundup.ua.

Всі користувачі RoundupWeedApplication можуть скористатися візуальним посібником для ідентифікації всіх розповсюджених у країні бур’янів, отримати інформацію про їхні характеристики та рекомендації про використання засобів «Раундап ЕКСТРА» та «Раундап МАКС» для боротьби з ними.

Після безкоштовної реєстрації у користувача з’являється можливість зберігати на онлайн-карті інформацію про бур’яни та рівень забур’яненості для кожного поля, планувати боротьбу з бур’янами та вести облік попередніх обробок для кожної ділянки за допомогою особистого календаря, а також отримувати індивідуальні рекомендації щодо використання гербіцидів «Раундап» з врахуванням рівня забур’яненості тими чи іншими рослинами. Крім того, якщо не вдалось визначити бур’ян самостійно, користувач може завантажити його фотографію для ідентифікації фахівцями компанії «Монсанто».