«Монсанто» знову визнано однією з 100 найбільш соціально відповідальних компаній у 2014 році

20.05.2014

Журнал Corporate Responsibility (CR) назвав компанію «Монсанто» однією з 100 найбільш соціально відповідальних компаній (100 Best Corporate Citizens) у 2014 році. Вже вп’яте «Монсанто» увійшла до щорічного рейтингу найбільших американських компаній за показникам корпоративної соціальної відповідальності, зайнявши 38 місце.

Ключовим фактором у включенні «Монсанто» до цьогорічного рейтингу стала довготривала відданість компанії побудові стосунків із зацікавленими сторонами, захисту навколишнього природного середовища, пошуку рішень проблеми змін клімату, захисту прав людини, забезпеченню належного управління та фінансових результатів, філантропічній діяльності, а також підтримці своїх працівників. Упорядники переліку відзначили збільшення рівня відкритості та прозорості «Монсанто», а також послідовне поліпшення її програм із сталого розвитку.

«Ця відзнака є визнанням зусиль більш ніж 22 тис. співробітників «Монсанто» у світі, які працюють разом з фермерами та іншими партнерами над тим, щоб забезпечити для нашої планети постачання безпечного, прийнятного за ціною та поживного продовольства, – каже Хесус Мадрасо, віце-президент з корпоративних питань. –  Приємно отримати визнання наших зусиль, але ми знаємо, що попереду ще набагато більше роботи. Ми сподіваємося й надалі працювати спільно з іншими представниками аграрної галузі, щоб продовжувати просувати сталий розвиток сільського господарства».

Про рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній»
Рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній» вперше було опубліковано у 1999 році в журналі Business Ethics, а з 2007 року він публікується у журналі CR. При формуванні рейтингу кожна компанія з переліку Russell 1000 (індексу публічних компаній США з найвищим котуванням акцій) оцінюється за 298 показниками. Методологія для складання рейтингу контролюється комітетом рейтингів Асоціації менеджерів з корпоративної відповідальності (Corporate Responsibility Officers Association – CROA).
Повний перелік компаній рейтингу та детальну інформацію про методологію підрахунку можна знайти на сайті журналу CR (www.thecro.com).