«Монсанто Україна» удвічі розширює виробничу програму з кукурудзи

26.06.2013

Компанія «Монсанто Україна» удвічі збільшила площу посівів для вирощування насіння гібридів кукурудзи традиційної селекції. У 2012 році в рамках виробничої програми у співпраці з українськими фермерами та аграрними компаніями було засіяно 3,5 тис. га ділянок гібридизації. У 2013 році виробнича програма розширена до майже 6,5 тис. га.

«Ми розширюємо виробничу програму, щоб мати змогу повністю забезпечити попит українських споживачів на високоякісне насіння гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ у сезоні-2014. Для наших партнерів, які займаються вирощуванням насіння, ця співпраця означає створення нових робочих місць, навчальні програми для агрономів-насінників від найкращих фахівців провідного виробника насіння у світі, гарантоване забезпечення насінням для власних потреб. Для виробників кукурудзи – це гарантія отримання високоякісного посівного матеріалу, адаптованого до усіх природно-кліматичних зон України», – зазначила директор компанії з виробництва насіння в Україні та Росії Олена Фоміна.

До вирощування насіння гібридів кукурудзи залучені як малі та середні фермерські господарства, так і великі аграрні компанії України. Ділянки гібридизації розташовані у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях.