«Монсанто Україна» інвестує $3 млн у зрошувальне обладнання

14.05.2013

У 2013 році компанія «Монсанто Україна» планує інвестувати 3 млн доларів США у встановлення зрошення на ділянках гібридизації в рамках виробничої програми, яка реалізується спільно з українськими партнерами-сільгоспвиробниками.

На сьогодні проект розгортається у Вінницькій, Черкаській та Київській областях. У подальшому планується розширення партнерських відносин також у Житомирській, Хмельницькій та Тернопільській областях.

В рамках реалізації проекту компанія «Монсанто Україна» за власні кошти закуповує зрошувальне обладнання для своїх партнерів та встановлює його на полях, надаючи це обладнання у користування в рамках безвідсоткового кредиту. Використання зрошувальних систем в рамках програми з виробництва насіння кукурудзи в Україні забезпечить отримання стабільних врожаїв навіть у критичних погодних умовах, убезпечуючи посіви від посухи.

«На сьогодні даний проект вже діє у виробничих масштабах і є частиною нашої бізнес-стратегії для забезпечення сталого розвитку сільського господарства. У 2012 році ми встановили зрошення на 210 га. У 2013 році законтрактовано та розпочато інсталяцію на площі 620 га, – коментує керівник відділу польового виробництва насіння Юрій Золотар. – Для «Монсанто Україна» дана інвестиція – це свого роду страхування посівів від несприятливих погодних умов. Таким чином ми створюємо максимальні умови для того, щоб отримати запланований результат».

Компанією «Монсанто Україна» вже проведено тендер щодо вибору компаній-постачальників зрошувального обладнання. «Ми маємо підписані договори з представниками двох компаній, одна з яких виробляє іригаційне обладнання преміум-класу, а інша працює в середньому сегменті зрошувальних установок. При виборі партнерів брався до уваги не лише ціновий діапазон, а й сервісні можливості дистрибуторів, локалізація, якість, досвід на міжнародному рівні та відгуки європейських досвідчених користувачів», – додає Юрій Золотар.