Компанія «Монсанто» призначила директора з розвитку технологій в Україні та Росії

10.02.2014

Чандлер Мазур почав виконувати обов’язки директора з розвитку технологій в Україні та Росії з січня 2014 року. На цій посаді він керуватиме процесом навчання передовим агротехнологічним знанням спеціалістів з продажу та процесом надання клієнтам компанії «Монсанто» інформації про асортимент продукції та перспективні розробки. Також планується, що Чандлер Мазур займатиметься розвитком тестової мережі технології Fieldscripts в Україні та розробкою алгоритмів Fieldscripts для українського ринку.

Fieldscripts поєднує інноваційні рішення з галузей насінництва, агрономії, аналізу даних та точного землеробства для розрахунку рекомендації щодо вибору гібридів кукурудзи та щільності сіяння для кожної конкретної ділянки поля. Вона буде першою з технологій дослідницької платформи «Інтегровані системи землеробства» (Integrated Farming Systems), котру компанія «Монсанто» планує запропонувати агровиробникам.

«Досягнення селеції вже зараз дозволяють нам запропонувати українським аграріям широкий асортимент гібридів кукурудзи та ріпаку ДЕКАЛБ, адаптованих для умов різних регіонів України. Але сільськогосподарські технології розвиваються швидкими темпами, і компанія «Монсанто» уже пропонує своїм клієнтам – як фермерам, так і великим аграрним компаніям – не лише якісний насіннєвий матеріал, але й комплексні агротехнологічні рішення. Ми пишаємося тим, що за рахунок нашої платформи «Інтегровані системи землеробства» ми знаходимось у авангарді розвитку технологій, і я думаю, що в Україні, з її грандіозним аграрним потенціалом,  попит на такі інноваційні технології може бути чудовим», – відзначив Чандлер Мазур.

Чандлер Мазур почав працювати в компанії «Монсанто» з 2006 року в ролі менеджера з розвитку технологій. Безпосередньо перед призначенням в Україну він займав посаду керівника Центру навчання при Центрі використання води у м. Гетеборг (Небраска, США). Перед цим Чандлер Мазур здобув ступінь бакалавра агрономії, а згодом ступені магістра селекції рослин та магістра бізнесу в Університеті Небраски у Лінкольні.