Представник «Монсанто» очолить Правління Насіннєвої асоціації України

05.06.2013

Рішенням Загальних зборів Насіннєвої асоціації України (НАУ) головою Правління організації на 2013-2014 роки було обрано директора компанії «Монсанто» з виробництва насіння в Україні та Росії Олену Фоміну.

За словами новообраної голови Правління Олени Фоміної, ключовими пріоритетами, які будуть поставлені перед Асоціацією на наступний рік, стануть позиціонування України як виробника високоякісного насіння, робота з удосконалення існуючого законодавства в галузі насінництва та спрощення процедури реєстрації сортів і гібридів рослин.

«Для компанії «Монсанто» це дуже відповідальне та важливе завдання – головувати у Насіннєвій асоціації України протягом наступного року. Сфера насінництва в сучасному світі розвивається дуже динамічно і показує високі темпи росту. В українського ринку є великий потенціал для розвитку, і ми зробимо все для того, щоб постачальники та виробники істотно зміцнили свої позиції», – прокоментувала  Олена Фоміна.

За її словами, реальне партнерство влади і бізнесу на засадах спільної участі в розробленні та прийнятті державних рішень, а також взаємної відповідальності за результати їх реалізації, мають стати основою успішної взаємодії суб’єктів господарювання та держави.

Детальна програма діяльності НАУ буде обговорена Правлінням Асоціації та погоджена протягом наступних двох місяців.