«Монсанто» – одна з 100 найбільш соціально відповідальних компаній

25.04.2013

Журнал Corporate Responsibility (CR) назвав компанію «Монсанто» однією зі 100 найбільш соціально відповідальних компаній серед найбільших американських компаній. Це вже вчетверте «Монсанто» увійшла до щорічного рейтингу журналу з корпоративної соціальної відповідальності.

«У «Монсанто» ми дотримуємося принципів сталого ведення сільського господарства і постійно вдосконалюємо інструменти, якими ми робимо свій внесок у сталий розвиток. Ми раді, що дана нагорода визнає нашу відданість цій справі, – сказав Джеррі Штайнер, виконавчий віце-президент компанії зі сталого розвитку та корпоративних питань. – Це визнання відображає досягнення тисяч співробітників «Монсанто», які працюють разом з фермерами і партнерами по всьому світу, поліпшуючи сільське господарство та рівень життя людей».

Вперше опублікований у 1999 році, рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній» (100 Best Corporate Citizens) оцінює компанії з великою капіталізацією, які включені до індексу Russell 1000, на основі загальнодоступної інформації за сімома ключовими категоріями: зміна клімату, трудові відносини, екологія, фінанси, управління, права людини та благодійність. Повний перелік компаній та детальну інформацію про методологію підрахунку можна отримати на сайті журналу CR (www.thecro.com).

«Ми раді відзначити найкращі компанії у цьому році, оскільки вони представляють перевірений та достовірний стандарт прозорості, – зазначив Дірк Олін, головний редактор і видавець журналу CR. – Через екологічні, економічні та соціальні цінності ці компанії продовжують впроваджувати високі організаційні стандарти у Сполучених Штатах».

Рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній» є лише однією з нагород, які нещодавно отримала «Монсанто». Серед інших, наприклад – нагорода за видатні досягнення у сфері корпоративної соціальної відповідальності в Азійсько-Тихоокеанському регіоні (APELA). «Монсанто» отримала відзнаки за ініціативи щодо забезпечення чистою водою та поліпшення умов життя громад в Індонезії, а також сільськогосподарські ініціативи на Філіппінах. Обидва проекти були профінансовані Фондом «Монсанто», благодійною організацією компанії «Монсанто».

Минулого року компанія «Монсанто» також започаткувала дві нові ініціативи, спрямовані на покращення процесів у рамках сталого розвитку та взаємодії з зацікавленими сторонами. Для звіту «Монсанто» з корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку за 2011 рік вперше було використано систему стандартів Глобальної ініціативи із звітності (GRI). А у червні 2012 року «Монсанто» сформувала Раду зі стратегії сталого розвитку (Sustainability Strategy Council) – внутрішню організаційну структуру з 25 керівників компанії, яка займається розробкою, впровадженням та вимірюванням результативності корпоративної стратегії зі сталого розвитку. Ця стратегія стосується як внутрішньої діяльності компанії, так і внеску в розвиток сільського господарства світу.

Про рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній»

Рейтинг «100 найбільш соціально відповідальних компаній» вперше було опубліковано у 1999 році в журналі Business Ethics («Ділова етика»), з 2007 року публікується у журналі CR. При формуванні рейтингу кожна компанія з Russell 1000 та Russell 3000 – індексів публічних компаній США з найвищим котуванням акцій – оцінюється за 298 показниками. Методологія для формування рейтингу контролюється комітетом рейтингів з корпоративної відповідальності при Асоціації менеджерів з корпоративної відповідальності (CROA).