«Монсанто» приєдналася до Всесвітньої підприємницької ради зі сталого розвитку

24.01.2013

Компанія «Монсанто» стала членом Всесвітньої підприємницької ради зі сталого розвитку (World Business Council for Sustainable Development – WBCSD).

«Компанія «Монсанто» у своєму баченні сталого розвитку сільського господарства прагне зробити внесок у задоволення потреб постійно зростаючого населення планети, захист і збереження природних ресурсів та поліпшення загального рівня життя, – коментує Джеррі Штайнер, виконавчий віце-президент компанії зі сталого розвитку та корпоративних питань. – Ми раді приєднатися до WBCSD та стати частиною глобальної коаліції з понад 200 компаній, які виступають за прогрес у сфері сталого розвитку».

«Монсанто» зосереджує свою діяльність на пошуку шляхів для виробництва більшої кількості продуктів харчування в межах існуючих світових природних ресурсів. За прогнозами, у 2050 році населення планети зросте до 9 мільярдів людей, що означатиме відповідне зростання попиту на продовольство у поєднанні зі збільшенням навантаження на природні ресурси (воду, орні землі, експлуатацію екосистем). Все це вимагатиме нових підходів у веденні сільського господарства та створення продуктів, які будуть продуктивнішими та сталішими.

«Приєднуючись до WBCSD, «Монсанто» робить важливий крок для розвитку більш сталої системи сільського господарства, спрямованої на підвищення рівня життя людей, збереження навколишнього середовища та визнання важливої ролі малих фермерських господарств, – вважає Пітер Беккер, президент WBCSD. – Ми повинні знайти нові способи захисту ґрунтів, покращення екосистем і оптимізації використання земель у способи, які є екологічно безпечними. Ми повинні рухатися в напрямку такого бачення майбутнього для сільського господарства, в якому існуючі стандартні підходи вже стають недоречними».

Х’ю Грант (президент «Монсанто») буде представляти компанію як член Ради WBCSD, Джеррі Штайнер (виконавчий віце-президент «Монсанто» зі сталого розвитку та корпоративних питань) відповідатиме за взаємодію компанії з WBCSD. Габріела Буріан (директор «Монсанто» з питань сталих аграрних екосистем) займатиметься інтеграцією та реалізацією в компанії тренінгу WBCSD на тему екосистем та розробку необхідного інструментарію.

Про Всесвітню підприємницьку раду зі сталого розвитку

Всесвітня підприємницька рада зі сталого розвитку (World Business Council for Sustainable Development – WBCSD) об’єднує генеральних директорів провідних компаній, стимулюючи світову бізнес-спільноту формувати стале майбутнє для бізнесу, суспільства та навколишнього середовища. Рада генерує конструктивні рішення у сфері сталого розвитку та ініціює проведення спільних заходів. Окрім того, представляючи бізнес, Рада сприяє впровадженню змін у законодавстві в інтересах сталого розвитку.

WBCSD надає для своїх понад 200 компаній-членів (сфери діяльності яких охоплюють усі сектори бізнесу та усі континенти, а сукупний дохід становить понад 7 трильйонів доларів США) платформу для обміну провідним досвідом з питань сталого розвитку та розробки інноваційних інструментів щодо зміни ситуації в світі на краще.