Компанія «Монсанто» оприлюднила Звіт зі сталого розвитку за 2012 рік

20.06.2013

Компанія «Монсанто» оприлюднила 19 червня 2013 року Звіт зі сталого розвитку за 2012 рік. У звіті подано інформацію про діяльність компанії та співпрацю з партнерами для вирішення проблеми забезпечення продуктами харчування 9 млрд людей, що, як очікується, населятимуть Землю до 2050 року.

«Щодня ми стикаємося з викликами, які ставить перед нами зростання населення планети. Нам потрібно буде виробляти більше їжі, все більш ефективно використовуючи природні ресурси. Ми зосереджуємо свою діяльність на пошуку інструментів та інформації, які дозволять фермерам світу отримати рішення для подолання цих викликів, – коментує Джеррі Штайнер, виконавчий віце-президент компанії «Монсанто» зі сталого розвитку та корпоративних питань. – Цей звіт докладно висвітлює наші зобов’язання щодо сталого розвитку, викладає збалансований огляд наших поточних досягнень та аналізує виклики, з якими ми стикаємося на шляху сталого розвитку».

У червні 2013 року «Монсанто» відзначає 5-річчя оголошення своїх зобов’язань щодо сталого розвитку сільського господарства – забезпечення до 2030 року можливості для фермерів подвоїти врожайність основних культур, насіння яких виробляє «Монсанто» (кукурудзи, сої, ріпаку та бавовнику), при використанні для виробництва кожної тонни продукції на третину менше ресурсів (землі, води та енергії). Крім того, до 2020 року компанія зобов’язалась допомогти поліпшити якість життя фермерів, у тому числі 5 млн осіб з бідних сімей, які займаються сільським господарством.

«Хоча ми уже досягли певних успіхів на шляху до виконання цілей у рамках наших зобов’язань, у нас попереду ще багато роботи, – додає Джеррі Штайнер. – Ми й надалі готові робити усе від нас залежне і працювати разом з фермерами та іншими партнерами над постійним вдосконаленням сталого підходу до сільського господарства».

Звіт компанії «Монсанто» зі сталого розвитку за 2012 рік впорядковано відповідно до стандартів Глобальної ініціативи зі звітності (GRI). GRI є системою звітності, яка дозволяє компаніям оцінити їхній поступ у напрямі сталого розвитку та відзвітувати про нього.

Додатково до звітності за показниками, визначеними GRI, звіт компанії за 2012 рік доповнений Звітом про прогрес в рамках Глобального договору Організації Об'єднаних Націй (ООН), найбільшої у світі ініціативи зі сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності. «Монсанто» приєдналася до Глобального договору ООН у 2009 році.

На виконання зобов'язань «Монсанто» щодо збереження природних ресурсів, пропонуємо ознайомитись з повним текстом звіту «Монсанто» зі сталого розвитку за 2012 рік англійською мовою в онлайн-версії: sustainability.monsanto.com