Летиція Гонсалвес призначена керівником напрямку просапних культур «Монсанто» у Європі

23.10.2014

Компанія «Монсанто» оголосила про призначення Летиції Гонсалвес на посаду президента напрямку просапних культур у Європейському регіоні. Пані Гонсалвес змінила на цій посаді Хосе Мануеля Мадеро, нещодавно призначеного директором з розвитку міжнародного бізнесу.

Призначення пані Гонсалвес відбулося у важливий час розвитку напрямку просапних культур «Монсанто» в Європі та на Близькому Сході. Цей напрямок бізнесу компанії у регіоні зосереджений на продажах високопродуктивного насіння кукурудзи та ріпаку традиційної селекції, а також засобів захисту рослин, таких як «Раундап».

«Я рада, що є учасником процесу пошуку більш раціональних способів забезпечення продовольчих потреб нашого світу, – зазначила пані Гонсалвес. – Хоча Європа у певних аспектах є для нас унікальним регіоном, ми та наші клієнти маємо спільну мету – забезпечити їхній тривалий успіх за допомогою творчих та сталих рішень, які допоможуть фермерам виробляти більше якіснішого та доступнішого за ціною продовольства з використанням меншої кількості ресурсів».

Пані Гонсалвес було переведено до Європейського регіону «Монсанто» із США, де вона очолювала відділ комерційних операцій напрямку просапних культур – найбільший регіональний структурний підрозділ компанії у світі. За період роботи у «Монсанто» з 1997 року, вона обіймала кілька управлінських посад як у США, так і в інших регіонах світу.

Летиція Гонсалвес здобула ступінь бакалавра хімічних технологій із спеціалізацією в діловому адмініструванні в Університеті Сан-Паулу (Бразилія), а згодом ступінь магістра ділового адміністрування для керівників міжнародного рівня в Університеті Піттсбурга (США). Вона вільно володіє англійською та португальською мовами, а також на робочому рівні володіє іспанською.