Ключові клієнти «Монсанто» зібрались у Південній Африці

07.04.2014

Компанія «Монсанто Україна» в березні 2014 року запросила своїх ключових клієнтів до участі у Світовому саміті ключових клієнтів «Монсанто». Щорічний захід цього разу пройшов у Південно-Африканській Республіці. Участь у ньому взяли представники 35 аграрних компаній з 8 країн світу, у тому числі – 8 компаній з України. Ключові клієнти «Монсанто», що були представлені на цьогорічному саміті, обробляють понад 5 мільйонів гектарів землі, в тому числі понад 1,3 мільйона гектарів – під кукурудзою.

П’ятиденна програма саміту була присвячена перспективам розвитку сільського господарства світу та Африки зокрема, інвестиційному потенціалу та найкращим аграрним практикам континенту. Учасники заходу мали нагоду познайомитись, обмінятись досвідом та налагодити зв’язки з аграріями Африки, представниками уряду Південно-Африканської Республіки та ключовими клієнтами «Монсанто» з інших країн, а також відвідати місцеві господарства. Для українських аграріїв особливо цікавим було вивчити африканський досвід культивації кукурудзи в екстремальних умовах та дізнатися про нові технології вирощування.

Віце-президент «Монсанто» з напрямку просапних культур та овочів на міжнародних ринках Майк Френк розповів присутнім про світові тенденції у аграрній сфері та про бачення і стратегію компанії щодо майбутнього сільського господарства. А глобальний директор з маркетингу Джим Боуман зосередився на перспективних напрямах досліджень «Монсанто», майбутній продукції компанії – зокрема, мікробіологічних технологіях і технологіях точного землеробства – та користі, яку вони принесуть сільському господарству світу.

Компанія «Монсанто» організовує щорічний Світовий саміт ключових клієнтів з 2013 року для того, щоб надати аграрним компаніям платформу для навчання, обговорення проблем сільського господарства та обміну досвідом. Цей захід є свідченням відданості «Монсанто» побудові довгострокових партнерських стосунків з клієнтами. Минулого року він відбувся у Бразилії.

Саміт дозволяє зібрати разом представників великих аграрних компаній світу для обговорення ролі, яку «Монсанто» та агровиробники можуть відіграти у сталому розвитку сільського господарства та вирішенні питання забезпечення продовольством зростаючого населення нашої планети.