«Монсанто Україна» значно розширила площі ділянок гібридизації під зрошенням у 2014 році

31.10.2014

У 2014 році на понад 40% площ (близько 2900 гектарів) ділянок гібридизації кукурудзи компанії «Монсанто Україна» були встановлені зрошувальні системи. Порівняно з 2013 роком програму іригації було розширено більш ніж утричі. Ділянки гібридизації під зрошенням знаходились у Житомирській, Київській, Миколаївській, Херсонській та Черкаській областях.

Використання зрошувальних систем дозволяє забезпечити стабільні врожаї та належну якість насіння гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ навіть за несприятливих погодних умов, убезпечуючи посіви від посухи.

«Ми продовжуємо розвивати виробництво насіння кукурудзи в Україні, не лише значно розширивши площі під зрошенням, але й закупивши партію нової сільськогосподарської техніки для обробки цих ділянок, – коментує директор з виробництва насіння компанії «Монсанто Україна» Олена Фоміна. – Це, а також використання нових технологій (сівалок точного висіву, вузькорядного посіву), дозволило нам за підсумками сезону збільшити врожайність ділянок гібридизації приблизно на 10%».

«Монсанто Україна» розпочала програму іригації на ділянках гібридизації насіння кукурудзи у 2012 році, встановивши системи зрошення на 210 гектарах. У виробництві насіння в Україні компанія співпрацює з українськими партнерами, обраними за те, що вони можуть забезпечити належну якість насіння кукурудзи ДЕКАЛБ відповідно до міжнародних стандартів «Монсанто».