Найвища зафіксована врожайність кукурудзи ДЕКАЛБ – гібрида ДКС 4964 у Київській обл. – майже втричі перевищує середню врожайність кукурудзи в Україні

14.01.2014

У 2013 році показник врожайності кукурудзи ДЕКАЛБ, за даними компанії «Монсанто Україна» з демонстраційних полів, був найвищим у гібрида ДКС 4964 – 17,7 т/га у фермерському комплексі «Агро-Лідер-Україна» (Київська обл.). У цьому ж господарстві досягнули другого результату за врожайністю – 17,6 т/га для гібрида ДКС 5143. Третій результат отримали працівники підприємства «Агробуд» (Вінницька обл.) – 15,9 т/га для гібрида ДКС 4795.

Середня врожайність кукурудзи на зерно в Україні у 2013 році склала 6,27 т/га за інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України про хід польових робіт станом на 24 грудня 2013 року. Таким чином, найвища врожайність гібридів ДЕКАЛБ у 2,82 рази перевищує середній показник врожайності в Україні.

Врожайності у 2,0-2,6 рази вищої за середній показник по кожній області (за даними Мінагрополітики) за допомогою гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ досягли аграрії 8 областей – Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Херсонської та Чернівецької. А у двох областях – Дніпропетровській (для гібрида ДКС 4795) та Запорізькій (для гібрида ДКС 4590) – вдалося досягти врожайності майже вчетверо вищої за середній показник кожної з цих областей (у 3,93 та 3,88 рази вищої відповідно).

«Ми завжди намагаємося запропонувати нашим споживачам таке насіння, яке є найкращим для кліматичних умов та ґрунтів саме їхнього регіону – при цьому надаючи повну інформацію та постійну консультаційну підтримку щодо найкращих агрономічних технік для кожного конкретного гібрида. І, як показують результати врожайності гібридів кукурудзи ДЕКАЛБ, це дає змогу отримати суттєво вищу врожайність навіть за несприятливих умов посушливих регіонів Півдня України, – зазначив Мікель де Йонг, комерційний директор «Монсанто Україна». – Компанія «Монсанто» поставила собі за мету забезпечити фермерам у всьому світі можливість вирощувати більше продукції на одиницю площі при використанні меншої кількості ресурсів. І ми зможемо досягнути цього, якщо аграрії використовуватимуть найкраще насіння та інноваційні технології ведення сільського господарства».