«Монсанто» оголосила конкурс врожайності насіння кукурудзи ДЕКАЛБ українського виробництва

28.04.2015

Компанія «Монсанто Україна» оголосила новий конкурс на найвищу врожайність насіння кукурудзи ДЕКАЛБ, виробленого в Україні. До участі в конкурсі допускаються господарства, що вирощують у 2015 році товарну кукурудзу із насіння ДЕКАЛБ українського виробництва на площі від 70 га. Це вже другий такий конкурс – перший відбувся минулого року.

Переможцями конкурсу стануть господарства, які за результатами збирання досягнуть найвищої врожайності в межах кожної окремої області України. За умовами конкурсу, облік результатів збирання повинен проводитися у присутності представника компанії «Монсанто Україна» і фіксуватися в офіційній звітності господарства.

Представників господарств-переможців компанія «Монсанто Україна» запросить взяти участь у візиті до Франції для відвідання лабораторії, що перевіряє відповідність вирощеного насіння (в тому числі з України) глобальним стандартам якості компанії. Також учасники відвідають насіннєвий завод, який доробляє батьківські форми для вирощування гібридів ДЕКАЛБ в Україні, отримають можливість поспілкуватися з представниками французького агробізнесу та ознайомитися з культурою Франції.

За результатами конкурсу 2014 року найкращих показників врожайності насіння ДЕКАЛБ українського виробництва за стандартної вологості зерна у 14% досягли господарства з Волинської (14,21 т/га з гібридом ДК 315), Київської (14,06 т/га з гібридом ДКС 3472) та Черкаської (13,7 т/га з гібридом ДКС 5143) областей. При цьому господарствам з Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей вдалося більш ніж вдвічі перевищити середні показники врожайності кукурудзи 2014 року в своїх областях за інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України про хід польових робіт.