Компанія «Монсанто Україна» оголошує конкурс грантів для програми підтримки ініціатив сільських громад

18.10.2013

Компанія «Монсанто Україна» оголошує конкурс грантів для програми підтримки ініціатив сільських громад. Основна місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Наглядова Рада програми приймає пропозиції проектів, які спрямовані на розвиток громад у сільській місцевості за такими напрямами:

  • проведення освітніх програм, спрямованих на покращення освіти у сільських громадах, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
  • підвищення ролі громад у вирішенні проблем соціального розвитку (у тому числі облаштування місць відпочинку та спорту, підтримка будинків для дітей-сиріт, центрів для людей з особливими потребами) та забезпеченні інших місцевих потреб;
  • сприяння розвитку малого підприємництва за рахунок проведення тренінгових програм та програм професійної освіти.

Відбір пропозицій проектів здійснюється у два етапи: на першому етапі  про проект подається коротка інформація українською мовою, на другий етап (після початкового відбору Наглядовою Радою проекту) – більш детальна інформація англійською мовою. Щоб отримати аплікаційну форму необхідно звернутись за адресою електронної пошти charity.ukraine@monsanto.com.

Подання заявок на перший етап відбувається до 15 листопада 2013 року. Після отримання повідомлення про попередній відбір до 30 листопада 2013 року, апліканти отримають запрошення подати більш детальну інформацію до 31 грудня 2013 року. Остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошено 15 лютого 2014 року.

Отримати фінансування проектів від компанії «Монсанто Україна» можуть неурядові організації та благодійні фонди, а також ініціативні групи громадян.

Максимальний розмір гранту, що може бути наданий – 200 000 грн. Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Монсанто». Проектна діяльність може бути розрахована на термін до 12 місяців.