Компанія «Монсанто» увійшла до переліку 100 найбільш сталих корпорацій світу

03.02.2014

Компанія «Монсанто» увійшла до переліку 100 найбільш сталих  корпорацій світу 2014 року (Global 100) журналу Corporate Knights (Торонто, Канада). Вперше потрапивши до цього престижного списку, «Монсанто» зайняла 37 сходинку в загальному рейтингу.

За даними Corporate Knights, «Монсанто» отримала високу оцінку за показники ефективності використання енергії, поводження з парниковими газами та виробничими відходами, а також за рівень різноманітності керівництва та потенціалу до інновацій.

«Для нас є великою честю отримати визнання рейтингом Global 100 нашого лідерства у сфері сталого розвитку, – коментує Хесус Мадрасо, віце-президент з корпоративних питань. – Ми знаємо, що перед фермерами та суспільством постають нові екологічні виклики. Відповідно, ми прагнемо шляхом інновацій створювати нові способи допомогти годувати зростаюче населення планети, зберігаючи при цьому природні ресурси та підтримуючи наших людей та громади».

Global 100 визнано золотим стандартом у сфері аналізу корпоративної сталості, а компанії, що увійшли до переліку, є найкращими з огляду на їхню сталість. Учасників рейтингу було відібрано за 12 кількісними показниками сталості, у тому числі за показниками доходу, який отримує компанія на одиницю спожитої енергії, співвідношення зарплатні генерального директора та зарплатні середньостатистичного працівника, рівня травматизму на робочому місці з втратою працездатності.

Журнал Corporate Knights (www.corporateknights.com), заснований у 2002 році, видає компанія Corporate Knights, що працює у сфері медіа та інвестиційного консалтингу.