Олена Фоміна

Керівник напряму по роботі з клієнтами в регіоні Європи та Близького Сходу

У «Монсанто» я прийшла працювати наприкінці 1993 року. Я працювала на посаді секретаря-асистента керівника, пізніше перейшла у відділ по роботі з клієнтами, займалась бізнес-аналізом. З початку 2004 року стала керівником бізнесу в Україні, а з вересня 2012 року очолила напрям виробництва насіння в Україні та Росії. З вересня 2016 року працюю в європейському офісі «Монсанто».

Корпоративна культура «Монсанто» — це основна причина того, чому я так давно працюю в компанії. Для мене найпривабливішими рисами культури «Монсанто» є довіра до співробітників, взаємна повага й клімат у колективі, адже усе це сприяє розкриттю творчих здібностей кожного.

Люди — це стратегія. Будь-яка ідея без людей, які могли б втілити її в життя, так і залишиться ідеєю. Тому в першу чергу люди, які працюють в компанії, мають важливе значення. У «Монсанто» існують відлаштовані процеси роботи з персоналом щодо пошуку талантів та їх подальшого розвитку. Принципи довіри, діалогу, прозорості, уваги, ведення бізнесу згідно з правилами, які всім відомі й давно існують, дають можливість працівнику «Монсанто» відчувати себе, по-перше, впевнено, а по-друге – знати, що кожна людина є цінною для організації.