«Монсанто» завжди підтримувала інновації та завжди зосереджувалася на тому, щоб допомогти зробити світ кращим. Свідченням цього є наша інноваційна продукція і наше динамічне середовище, де ваші навички і ваша кар'єра можуть зростати та розвиватись. У «Монсанто» ви отримаєте повагу, ви зробите свій внесок у результати і допоможете фермерам годувати світ.

Розвиток кар'єри і можливості зростання

З першого вашого дня на роботі ми очікуємо, що ви будете вчитись, робити свій внесок і розвивати свою кар'єру. Ми віримо, що для прогресу компанії ми повинні допомогти особистому прогресу кожного. Ваша робота оцінюватиметься і винагороджуватиметься на постійній основі за допомогою нашого інноваційного процесу оцінки розвитку, ефективності та винагород (Development, Performance and Rewards – DPR). Постановка цілей, коучинг і зворотний зв'язок є ключовими компонентами DPR. Ви також отримаєте численні можливості для безперервного професійного зростання і розвитку за допомогою різноманітних технічних, професійних та управлінських семінарів, конференцій та безперервного навчання.

Залиште свій слід, змінивши світ

Через двадцять років населення Землі буде потребувати на 55% більше продовольства, ніж може виробляти зараз. Сьогодні «Монсанто» працює з фермерами усього світу, щоб вирішити цю проблему. Наші інвестиції в наукові дослідження призвели до реальних досягнень в галузі аграрних технологій, що призведе до виведення більш здорових та витривалих культур для фермерів у всьому світі. У той же час, ми зменшуємо вплив сільського господарства на планету. У «Монсанто» ви будете частиною компанії сталого розвитку, яка орієнтована на зниження впливу на навколишнє середовище і сприяння збереженню природних ресурсів.

Інновації

У «Монсанто» ви потрапите до середовища, орієнтованого на командну роботу, яке живе інноваціями та заохочує вас зробити дивовижні речі. Це тому, що кожного дня ми даємо вам шанс знаходити нові підходи до вічних проблем сільського господарства – за рахунок інвестування понад 1 млрд доларів США щороку в дослідження та розробки. Об'єднуючи передові технології та ваш досвід, ви дасте фермерам у всьому світі можливість вирощувати більше культур з меншою кількістю води. Саме тут ваші ідеї можуть розширити межі сільськогосподарських технологій та навіть змінити світ.