У «Монсанто» ми шукаємо професіоналів на різні типи посад у нашому бізнесі. Ми постійно шукаємо таких фахівців:

Наш процес наймання тісно пов'язаний з корпоративною стратегією. В результаті, ми визначили п'ять компетенцій, які є передумовами успіху в нашій організації. Вони є основними характеристиками, які ми шукаємо у нових співробітниках:

Взаємовідносини та зв`зки – у нашій глобальній компанії ви будете регулярно працювати спільно з командами та мережами, що відрізняються за географічними, політичними, демографічними, функціональними та іншими культурними й організаційними ознаками.

Сміливість і відвертість – здатність працювати над вирішенням деяких з найбільш складних проблем світу та виважено дискутувати про те, як їх вирішувати, є рисами, які високо цінуються в «Монсанто».

Адаптивність – у динамічній галузі, в якій ми працюємо, гнучкість і здатність адаптуватись до нових ситуацій створює більше супутніх можливостей для наших клієнтів і вашої кар'єри.

Ініціатива і передбачення – здатність визначатиможливості для подальшого просування та працювати над ними може означати різницю між наступним великим проривом і втраченими можливостями.

Націленість на результат – досягнення результатів є невід'ємною частиною як вашого кар’єрного успіху, так і успіху компанії. Ми шукаємо людей, які хочуть робити свій внесок з найпершого дня і перетворювати стратегії та зобов’язання на реальність.