У «Монсанто» ви допомагатимете вирішити деякі з найбільших проблем постачання продовольства. Ви також будете мати підтримку організації, що присвячена вашому успіху та розвитку. Кожен день ми інвестуємо більше 2,6 мільйонів доларів США у відкриття та розробку інноваційних технологій. Збільшення врожайності для фермерів, розробка посухостійких сортів кукурудзи для малих африканських господарств – це спільна місія, що позитивно впливає на мільярди людей по всьому світу.

Насіннєві операції охоплюють всі аспекти виробництва насіння сільськогосподарських культур, від сіяння до збору врожаю, підготовки, обробітку, пакування та дистрибуції різних культур, включаючи кукурудзу, бавовник, ріпак, сорго, сою та овочі. Як частина команди виробництво насіння, ви будете постійно навчатися. Ви також будете працювати у безпечному середовищі.

Насіннєві операції пропонують різні посади та кар’єрні шляхи, в тому числі позиції інспекторів операцій на полях або заводах, інспекторів з якості насіння, техніків лабораторії якості, техніків з безпеки, фахівців з виробничих досліджень та фахівців з планування врожаю..