Деякі завдання не викликають проблем для продукції «Монсанто» або професіоналів «Монсанто». Це тому, що кожен рік ми інвестуємо більше одного мільярда доларів США в аграрні дослідження і даємо вам шанс знайти нові підходи до вічних проблем сільського господарства. Об'єднуючи передові технології та ваш досвід, ви дасте фермерам у всьому світі можливість вирощувати більше культур з меншим використанням ресурсів. Саме тут ваші ідеї можуть розширити межі аграрних технологій і, можливо, навіть змінити світ. Чи готові ви до виклику?

Технологічна організація «Монсанто» є багатофункціональною організацією, що займається багатьма культурами і складається з чотирьох широких напрямків:

  • Біотехнологія відповідає за виявлення, розробку та інтеграцію нових генів в найкращі гібриди та сорти, розроблені напрямком селекції, щоб створювати нові ознаки, такі як стійкість до гербіцидів, комах-шкідників, посухи, а також вища врожайність і більша харчова цінність. Група також розвиває нові молекулярні технології, які дають можливість «Монсанто» краще аналізувати насіння для підвищення ефективності наших програм селекції.
  • Селекція відповідає за виведення найкращих гібридів та сортів, які володіють бажаними характеристиками, такими як підвищений потенціал врожайності, поліпшена стійкість до хвороб і посухи. Група розширила межі селекційних практик для досягнення цих цілей за рахунок використання сучасних молекулярних технологій, таких як відбір за допомогою генетичних маркерів.
  • Регулювання відповідає за проведення наукових досліджень, щоб довести безпеку та ефективність наших технологій, аби отримати необхідні дозволи урядів по всьому світу для запуску нашої продукції.
  • Хімія відповідає за розробку наших рішень для контролю за бур'янами та обробітку насіння з метою захисту врожаїв фермерів. Ця група також відповідає за розробку і просування вдосконалень агрономічних практик для покращення потенціалу врожайності та стійкості.

Ці напрямки співпрацюють для створення продукції у нашій магістралі досліджень та розробки, що має підтверджену історію створення продуктів, які є революційними, першими на ринку і вигідними.

Кандидати, які досягають успіху в цьому динамічному середовищі, що швидко розвивається, орієнтовані на результат та прагнуть звершень. Ви також повинні вміти спілкуватись зрозуміло та ефективно, будуючи продуктивні відносини з людьми в організації.

Ми шукаємо талановитих учених в одній або декількох з наступних галузей:

Біохімія

Селекція та генетика рослин

Біоінформатика / секвенування генома

Молекулярна біологія рослин

Управління даними / добування даних

Фітопатологія / ентомологія / нематологія

Біологія розвитку

Фізіологія рослин

Стійкість до посух / стійкість до абіотичних стресів

Трансформація рослин

Інженерна справа та автоматизація

Дослідження білків

Виявлення генів / характеризація ознак

Регуляторні дослідження

Управління глобальною базою зародкової плазми

Біологія РНК

Мікробіологія

Статистична / кількісна генетика

Ефективність використання поживних речовин і води

Структурна біологія

 Додаткові навички, які ми шукаємо, включають:

  • Проактивні навички управління мережами та відносинами
  • Здатність співпрацювати з багатьма командами та відділами компанії «Монсанто»
  • Інновативне мислення / креативність
  • Проактивна здатність визначати можливості для покращення
  • Адаптивність і гнучкість у пристосуванні до розвитку технологій