Лідія Озерова

Генеральний директор

У «Монсанто» я працюю з грудня 2008 року – спочатку представником з розвитку продукції в чотирьох областях (Київській, Чернігівській, Житомирській та Рівненській), а з 2010 року – керівником відділу з розвитку продукції в Україні. У 2012 році я перейшла на посаду регіонального менеджера з продажів. З вересня 2015 року займала посаду директора з продажів, а у червні 2016 року призначена генеральним директором «Монсанто Україна».

Я отримую задоволення від того, що можу допомагати людям найбільш ефективно використовувати ресурси, які у них є. За рахунок успіхів селекції та застосування найкращих агрономічних практик продукція «Монсанто» дозволяє нашим клієнтам досягати максимальних результатів.

У компанії «Монсанто» дуже комфортно та приємно працювати, адже люди можуть вибрати той напрям роботи, у якому вони найкраще себе почувають та можуть реалізувати максимум свого потенціалу. Люди, які працюють у «Монсанто», створюють унікальну дружню атмосферу в колективі, водночас поєднуючи це з високим професіоналізмом.