Навчання та розвиток

Як одна з провідних агротехнологічних компаній у світі, ми постійно розробляємо нові інноваційні продукти для наших клієнтів-фермерів. Ми розуміємо, що інновації створюють люди, і тому ставимось до наших співробітників, як до нашого найважливішого ресурсу. Ми допомагаємо нашим людям виявити та розвинути таланти, якими вони володіють.

Наші програми розвитку людей є частиною стратегічного акценту на культивування чудових людей, які й зробили «Монсанто» світовим лідером.

Ми віримо, що посадова інструкція є лише відправною точкою того, що працівник може здійснити. Ми пропонуємо багато можливостей – як формальних, так і неформалізованих – щоб допомогти співробітникам розвиватись. Ми вважаємо, що найкраще навчання відбувається на роботі.

Наша практика підвищення в першу чергу наших працівників дає нашим співробітникам можливість розвивати свою кар'єру. Крім того, всіх працівників заохочують до участі в формальних обговореннях розвитку зі своїми керівниками принаймні один раз на рік; метою цих обговорень є забезпечення того, що керівники і працівники однаково розуміють кар'єрні цілі працівника та безпосередні можливості розвитку.

У поєднанні з цими формальними дискусіями, звичайний повсякденний діалог і зворотний зв'язок між працівниками та керівниками на всіх рівнях нашої організації допомагають створити атмосферу прозорості, відкритості та співробітництва, що підтримує зростання і розвиток.

Ми також пропонуємо більш формальні програми:

  • Розвиток, ефективність і винагороди (наш процес управління ефективністю роботи)
  • Регіональний обмін керівництва
  • Глобальний обмін керівництва
  • Процес зворотного зв'язку для керівництва
  • Навчальний курс управління людьми
  • Навчальний курс члена команди
  • Міжнародні призначення

Ми шукаємо співробітників, які готові досягати більшого та зростати особисто. Ми пропонуємо захоплюючі кар’єрні можливості для тих, хто приєднається до нас.