Поширені запитання

Будь ласка, перегляньте інформацію про наступні загальні рішення. Якщо у вас виникли технічні труднощі, будь ласка, напишіть за адресою global.talent.acquisition@monsanto.com з темою повідомлення "Технічна підтримка".

З додаткових запитань ви можете також відвідати сайт підтримки наших підрядників за адресою: http://www.taleo.com/support/

Поширені запитанняПоширені запитання

Де я можу подати своє резюме?
Щоб подати заявку на певну посаду, будь ласка, відвідайте monsanto.com/careers, де ви можете створити профіль, заповнити онлайн заявку та налаштувати сповіщення про вакансії, які відповідають вашим інтересам.

Повернутися до початку

Я не бачу позиції, що мене цікавить на даний момент, але я знаю, що я хочу працювати у «Монсанто». Що мені робити?
Будь ласка, створіть профіль і налаштуйте сповіщення для вакансій, які відповідають вашим інтересам. Також відвідуйте наш сайт та переглядайте нові відкриті вакансії.

Повернутися до початку

Чому система не розпізнає моє ім'я користувача та пароль?
Наприкінці 2009 і на початку 2010 року (залежно від вашого географічного регіону), ми впровадили нову глобальну онлайн-систему підбору персоналу, яка розширить ваші можливості пошуку вакансій в компанії «Монсанто». Всі профілі з попередньої системи доступні для пошуку нашим фахівцям з підбору персоналу, але вам потрібно створити новий профіль щоб подати заявку на певну посаду.

Якщо ви використовували систему Taleo для іншої компанії, ваш профіль не буде автоматично переведений до системи «Монсанто» і вам потрібно створити новий профіль.

Повернутися до початку

Як я можу розблокувати свій обліковий запис?
Якщо система блокує ваш обліковий запис, вам буде надіслано лист. Якщо ви не отримали такого листа, перевірте свою папку «Спам» і спам-фільтри. Якщо ви все ж не отримали листа – будь ласка, напишіть за адремсою global.talent.acquisition@monsanto.com з темою повідомлення «Account Locked».

Повернутися до початку

Як я можу оновити свою адресу електронної пошти або іншу контактну інформацію?
Увійдіть до свого облікового запису, щоб оновити адресу електронної пошти та іншу інформацію.

Повернутися до початку

Чому я не можу завантажити своє резюме?
Файл з вашим резюме повинен мати розмір до 100 кБ і бути в одному з перелічених підтримуваних типів файлів. Якщо у вас все ще виникають проблеми – будь ласка, переконайтесь, що ваше резюме не містить Java Script, тому що наша система буде блокувати завантаження таких файлів. Система може підозрювати, що у файлі є вірус, якщо він містить Java Script. Java Script може міститись в гіперпосиланнях, тому ми рекомендуємо видалити все гіперпосилання в документі.

Повернутися до початку

Чи можу я просто надіслати вам своє резюме?
Ні, всі резюме повинні бути прикладені до онлайнзаявки. Якщо ви не можете завантажити своє резюме, вам потрібно скопіювати і вставити його в заявку.

Повернутися до початку

Чому я не можу завантажити всі мої документи?
Існує також обмеження на кількість документів, які можна завантажити. Якщо будуть потрібні додаткові файли (довідки про освіту, рекомендаційні листи тощо), фахівець з підбору персоналу зв'яжеться з вами.

Повернутися до початку

Як оновити своє резюме?
Щоб оновити своє резюме, вам потрібно завантажити своє резюме у файлі з таким же ім'ям і розширенням, щоб замінити існуючий документ.

Повернутися до початку

Чому я отримую повідомлення про помилку при спробі перейти до наступного кроку?
Переконайтесь, що ви ввели всі необхідні дані. Можливо, вам потрібно буде прокрутити кілька смуг прокручування у вікні, щоб бачити всю сторінку. Крім того, переконайтесь, що ви використовуєте тільки засоби навігації в самій системі – уникайте натискання на кнопки «Вперед» / «Назад» / «Оновити» у вашому інтернет-браузері. Якщо у вас все ще виникають проблеми – очистіть кеш (куки, історію переглядів). Якщо ви й далі бачите те ж повідомлення про помилку – будь ласка, запишіть кроки, які ви зробили, і скопіюйте та вставте повідомлення про помилку в електроний лист, який надішліть за адресою global.talent.acquisition@monsanto.com з темою повідомлення «Error Help».

Повернутися до початку

Після початку заповнення заявки мені потрібно було відійти від комп'ютера і заявка закрилась. Що мені робити?
Перейдіть в розділ «Мy Jobpage» і пошукайте ваш чорновик заявки. Якщо вакансія все ще відкрита, натисніть посилання «View/Edit My Submission». Якщо ця опція не доступна – ми більше не приймаємо заявки на цю вакансію.

Повернутися до початку

Який стан моєї заяви?
Оскільки фахівці з підбору персоналу «Монсанто» працюють над багатьма вакансіями одночасно, ми не можемо надати вам пряму контактну інформацію. Якщо фахівець з підбору персоналу або потенційний керівник захоче обговорити з вами вакансію або визначити наступні дії – вони зв'яжуться з вами безпосередньо. Ось чому важливо періодично оновлювати ваш профіль у нашій базі даних. Ви можете це зробити, якщо зайдете на сайт і відредагуєте вашу особисту інформацію.

Відбір на вакансію може тривати кілька тижнів або місяців, тому ми вдячні вам за терпіння.

Повернутися до початку

Якщо я хочу подати заявку більш ніж на одну вакансію, чи потрібно заповнювати нову заявку кожен раз?
Так. Інформація, яку ви вже ввели, збережена, але ви повинні перевірити точність цих даних.

Повернутися до початку

Що робити, якщо надійшов лист, у якому мені пропонують роботу і просять додаткову інформацію?
Якщо ви не отримали усну пропозицію від потенційного керівника або фахівця з підбору персоналу, які проводили з вами співбесіду, цілком ймовірно, що такийлист надійшов від особи, яка неправдиво представляється співробітником компанії «Монсанто». Таке прохання надійшло НЕ ВІД «Монсанто», і було надіслане без нашого відома та схвалення. Будь ласка, перешліть такий отриманий лист за адресою global.talent.acquisition@monsanto.com з темою повідомлення «E-Mail Offer». Ваш електронний лист своєчасно попередить нас про необхідність розслідувати це шахрайство. Якщо Вас цікавить кар'єра в компаніі «Монсанто» – будь ласка, відвідайте Monsanto.com/careers. Там Ви знайдете інформацію про нашу компанію, і про вакансії у вашому регіоні.

Повернутися до початку