Різноманітність

У «Монсанто» різноманітність – це не програма чи ініціатива, а спосіб нашої роботи і один з ключових факторів нашого успіху. Для підтримки та розвитку нашого бізнесу в усіх регіонах світу нам потрібні різноманітні точки зору та гнучкість у роботі з розмаїттям людей, де б ми не працювали. Наша робота повинна відображати та поважати культури, ідеї та інтереси всіх споживачів, яким ми служимо, і громад, з якими ми стикаємося.

Наші переконання

Зобов'язання компанії «Монсанто» щодо різноманітності чітко відображене в двох ключових компонентах Наших переконань

Діалог: Ми уважно дослухатимемося до різних точок зору та братимемо участь у змістовних діалогах задля розширення нашого розуміння, щоб кращезадовольняти потреби та інтереси суспільства та один одного.

Повага: Ми поважатимемо релігійні, культурні та етичні інтереси людей в усьому світі. Безпека наших співробітників, громад, у яких ми працюємо, наших клієнтів, споживачів і навколишнього середовища буде нашим найважливішим пріоритетом.

З більш ніж 20 000 співробітників по всьому світу, наші люди є сполучною ланкою між робочим місцем і ринком. Ми шукаємо найяскравіші таланти, незалежно від місця мешкання, статі, кольору шкіри, віку чи інвалідності. Щоб бути успішним у «Монсанто», рекомендуємо будувати мережі та взаємовідносини між всіма рівнями компанії та між всіма регіонами.

Іншим ключовим фактором різноманітності є зобов’язання нашого вищого керівництва, від генерального директора до усіх членів директорату та їхніх безпосередніх підлеглих. Через Раду різноманітності «Монсанто», що складається з високопоставлених керівників з усіх напрямків, «Монсанто» розвиває більше лідерів, щоб формувати нашу інклюзивну культуру, а також заохочувати наставництво і підбір прихильників різноманітності на всіх рівнях.

Наш успіх залежить від наших постійних енергійних зусиль залучити, утримати та розвивати талановитих співробітників з широким досвідом і кваліфікацією, які приносять нові й новаторські ідеї та точки зору в нашу організацію.