Нагороди та визнання

«Монсанто» регулярно отримує нагороди, які відзначають інновації, лідерство і задоволеність місцем роботи наших працівників. Це визнання загалом відображає відгуки наших співробітників та інших фахівцівз відповідних спільнот. Ми раді розповісти про деякі з цих нагород тут.

«Монсанто» зайняла 8 місце у рейтингу «Найкращі міжнародні роботодавці світу» (World's Best Multinational Workplaces) за версією Інституту Great Place to Work. 
Третій рік поспіль «Монсанто» увійшла до числа переможців цього престижного рейтингу, піднявшись з 14 місця у 2012 році до 8 місця у 2014 році. Щоб взяти участь у рейтингу, компанії повинні попередньо потрапити до 5 національних рейтингів Great Place to Work та мати щонайменше 5 500 співробітників у світі, з яких не менше 40% повинні працювати поза межами країни, у якій базується компанія. «Монсанто» є єдиною сільськогосподарською компанією, яка увійшла до рейтингу. (Жовтень 2014)

«Монсанто» зайняла 6 місце у рейтингу найкращих роботодавців за версією журналу Science.
Це дослідження вивчає репутацію компаній як роботодавців серед представників наукового світу. Для визначення рейтингу журнал Science надсилає опитувальник понад 25 000 людей, котрі зареєстровані Американською асоціацією сприяння розвитку науки (The American Association for the Advancement of Science, AAAS) або веб-сайтом ScienceCareers.org. «Монсанто» зайняла 5 місце у цьому рейтингу в 2012 році та 14 місце – у 2013 році. (Жовтень 2014)

Журнал Corporate Responsibility назвав «Монсанто» однією зі «100 найбільш соціально відповідальних компаній» (Best Corporate Citizens) у 2014 році. 
«Монсанто» зайняла 38 місце у рейтингу, заснованому на оцінці семи ключових показників, пов'язаних з корпоративною соціальною відповідальністю. Уже вп'яте компанія входить до цього переліку. (Квітень 2014)

«Монсанто» зайняла 34 місце у рейтингу журналу Forbes «Найбільш інноваційні компанії світу» (World’s Most Innovative Companies).
У рейтингу Forbes, до якого увійшли 100 найбільш інноваційних компаній, «Монсанто» зайняла 34 місце серед компаній світу та 17 – серед компаній США. Цей перелік було складено на підставі таких факторів, як середнє зростання продажів компанії за п’ять років, зростання чистого прибутку за п’ять років, вартість підприємства та інноваційний фактор. За інформацією Forbes, інноваційний фактор визначено як міру того, наскільки дії інвесторів призвели до зростання біржової вартості певної компанії понад вартість її існуючого бізнесу за рахунок очікування майбутніх інноваційних результатів (нових продуктів, послуг та ринків). Компанії, щоб увійти до рейтингу, повинні мати ринкову капіталізацію щонайменше у 10 млрд доларів США, витрачати принаймні 1% від вартості активів на дослідження і розробки, та надавати публічну інформація як мінімум протягом 7 років. (Серпень 2013)

«Монсанто» визнана однією з «40 найкращих компаній для лідерів» у 2013 році журналом Chief Executive.
«Монсанто» зайняла 11 місце, піднявшись з 40 місця у 2012 році, за результатами дослідження близько 1000 компаній світу. Компанії оцінювались за п’ятьма ключовими показниками, що вимірюють : наявність формальних процедур розвитку лідерства; рівень залученості генерального директора до програми розвитку лідерства (відсоток особистого часу присвячений такій діяльності); відсоток посад вищого керівництва, які займають внутрішні кандидати, а також відсоток посад середнього керівництва, які займають внутрішні кандидати; кількість інших компаній, які повідомляють про наймання колишніх працівників компанії, яку оцінюють; та показник акціонерної вартості на основі зростання чи зменшення ринкової капіталізації за 10 років. До остаточного рейтингу увійшли публічні компанії з доходом понад 1 млрд доларів США. (Січень 2013)