Monsanto’da, gıda tedariğine ilişkin karşımızda çıkan büyük güçlüklerin üstesinden gelinmesine yardım edeceksiniz. Ayrıca, başarı ve gelişiminize katkıda bulunan bir organizasyonun desteğini bulacaksınız. Her gün, yeni teknolojiler bulmak ve gerçekleştirmek için 2,6 milyon $’dan fazla yatırım yapıyoruz. Çiftçilerin mahsul verimini artırmak. Küçük çaplı Afrika çiftlikleri için kuraklığa dayanıklı mısır geliştirmek. Dünya genelinde milyarlarca insanı olumlu bir şekilde etkileyen ortak bir misyondur.

Tohum Operasyonu, mısır, pamuk, kanola, sorgum, soya fasulyesi ve sebzeler dahil olmak üzere birçok ürünün ekimden hasadına kadar olan düzenleme, uygulama, ambalaj ve dağıtım üretiminin bütün yönlerini içerir. Tohum Üretim ekibinin bir parçası olarak eğitim ve sürekli öğrenimden yararlanacaksınız. Ayrıca, güvenli ve emniyetli bir ortamda çalışacaksınız. ABD Meslekî Güvenlik ve Sağlık İdaresi OSHA’nın Gönüllü Koruma Programından onay almış ve STAR sertifikasyonunu kazanmış bulunuyoruz.

Tohum Operasyonu, Tarla veya Fabrika İşletme Amirleri, Tohum Kalite Amirleri, Kalite Laboratuarı Teknisyenleri, Güvenlik Teknisyenleri, Üretim Araştırma Görevlileri ve Tarla Bitkisi Planlayıcılarının da bulunduğu çeşitli pozisyonlar ve kariyer yolları sunar. Hawaii ve Porto Riko dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 40’tan fazla Tohum Üretim Tesisimize ek olarak ABD Missouri eyaletinin St. Louis şehrindeki şirket merkezimizde iş olanaklarımızmevcuttur.