Monsanto yenilikçiliğe her zaman kucak açmış ve daha iyi bir dünya için yardıma daima odaklanmıştır. Bunu, çığır açan ürünlerimizde ve becerilerinizin ve kariyerinizin büyüyüp gelişebileceği dinamik ortamımızda görebilirsiniz. Yeni fikirlerin her gün herhangi bir kişiden, herhangi bir yerden gelebileceğini biliyoruz. Monsanto’da saygı göreceksiniz, elde ettiğimiz sonuçlara katkıda bulunacaksınız ve çiftçilerin dünyayı beslemesine yardım edeceksiniz.

Kariyer Gelişimi ve Büyüme Olanakları

İşinizdeki ilk gününüzden itibaren öğrenmeniz, katkıda bulunmanız ve kariyerinizi büyütmeniz beklenecektir. Şirket olarak ilerlemek için her bireyin ilerlemesine yardım etmemiz gerektiğine inanırız. Performansınız, yenilikçi Gelişim, Performans ve Ödüller (GPÖ) süreciyle sürekli olarak ölçülür ve ödüllendirilir. Hedef belirleme, koçluk ve geri bildirim, GPÖ’nün vazgeçilmez unsurlarıdır. Çeşitli teknik, profesyonel ve yönetimsel seminerler, konferanslar ve sürekli eğitim aracılığıyla profesyonel büyüme ve gelişme deneyiminiz olacaktır.

Fark Yaratarak İz Bırakın

Bundan yirmi yıl sonra dünya nüfusu bugün üretebildiğinden %55 daha fazla gıda maddesine ihtiyaç duyacaktır. Bugün, Monsanto buna bir çare bulmak için dünya genelinde çiftçilerle çalışmaktadır. Araştırmalara yaptığımız yatırımlar, dünya da çiftçilerinin daha sağlıklı, daha dayanıklı tarla bitkileri elde etmelerini sağlayacak, zirai teknoloji gelişmelerine zemin hazırlamıştır. Aynı zamanda, tarımın gezegen üzerindeki olumsuz etkilerini azaltıyoruz. Monsanto’da, çevresel etkimizi azaltmaya ve korumayı desteklemeye odaklanmış sürdürülebilir bir şirketin parçası olacaksınız.

Yenilikçilik

Monsanto’da, yeniliklerle büyüyüp gelişen ve olağanüstü işler yapmanızı teşvik eden ekip odaklı bir ortam bulacaksınız. Bu sebeple, araştırma ve geliştirmeye her yıl 1 milyar $’dan fazla yatırım yaparak her gün size bitmeyen tarım sorunlarını yeni yaklaşımlarla ele alma olanağını veririz. En son teknolojiyle tecrübelerinizi birleştirerek, çiftçilere dünyanın heryerinde daha az suyla daha fazla ürün yetiştirme imkanını vereceksiniz. Fikirlerinizin tarım teknolojisinin sınırlarını zorlayabileceği ve belki de dünyayı değiştirebileceğiniz yer burasıdır.